Nyugat Magyarországon az Autentik Csoport több, mint 25 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

Az Autentik Csoport átfogja a Mercedes-Benz, Volvo, KIA, Opel és Lada márkák forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 5 képviseletével több, mint 180 munkatársat foglalkoztat Győr-Moson-Sopron megyében és Tatabányán.

Feladatok:

  • Telefonos és email-es megkeresések fogadása, teljes körű kezelése
  • Ügyfelek megfelelő tájékoztatása az ügymenetről, szolgáltatásokról, egyéb közérdekű információkról
  • A weboldalon beérkezett megbízások kezelése és továbbítása
  • Türelmes és barátságos, mindamellett hatékony kommunikáció az új és meglévő ügyfelekkel telefonon és e-mailben
  • Panaszok időbeni, hatékony kezelése, adminisztrációja

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfélkapcsolatii munkatársként legalább 2 éves tapasztalattal,
  • Magas szintű kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Középfokú angol/német nyelvtudás
  • Motiváció és rugalmasság
  • Pozitív szemléletmód és empátia az ügyfelek felé
  • Magas stressztűrő képesség
  • Magabiztos számítógép ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: GYŐR

Partnereink