Nyugat Magyarországon az Autentik Csoport több, mint 25 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

Az Autentik Csoport átfogja a Mercedes-Benz, Volvo, KIA, Opel és Lada márkák forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 5 képviseletével több, mint 180 munkatársat foglalkoztat Győr-Moson-Sopron megyében és Tatabányán.

Feladatok:

• Ügyfélkezelés, szerviz ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás,

• Szerviz előjegyzés elkészítése, ügyfelek telefonos tájékoztatása,

• Gépjárművek szakszerű átvétele és átadása, számla részletes elmagyarázása,

• Üzemeltetéssel kapcsolatos információk egyeztetése az ügyfelekkel,

• Tartozékok, alkatrészek és szerviz szolgáltatások értékesítése,

• Karosszériás alvállalkozókkal kapcsolattartás, munkák szervezése,

• Műhely munkájának szervezése és kiosztása a szerelőknek,

• Műhelyrend fenntartása,

• Elvégzett munkák minőségének ellenőrzése,

• Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, nyomon követése, adminisztrációja,

• Munkalapok zárása, számlázás.

Elvárások:

• Minimum középfokú végzettség,

• B kategóriás jogosítvány,

• Erkölcsi bizonyítvány,

• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,

• Együttműködési és szervezési készség, megbízhatóság, precizitás, önállóság,

• Ügyfélközpontú gondolkodásmód és kommunikáció.

Előnyt jelent:

• Hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat,

• Ügyfelekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,

• Német vagy Angol nyelv gyakorlati ismerete

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem,

• Képzések, szakmai fejlődési lehetőség,

• Korszerű munkakörnyezet,

• 25 éves szakmai múlttal és tapasztalattal rendelkező cégcsoport támogatói háttér.

Munkavégzés helye: Csorna

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a betölteni kívánt pozíció megjelölésével!

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 31.

Partnereink