Nyugat Magyarországon az Autentik Csoport több, mint 25 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

Az Autentik Csoport átfogja a Mercedes-Benz, Volvo, KIA, Opel és Lada márkák forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 5 képviseletével több, mint 180 munkatársat foglalkoztat Győr-Moson-Sopron megyében és Tatabányán.

Feladatok:

  • Prémium márka ügyfeleivel való folyamatos kapcsolattartás, ügyfél elégedettség maximális szinten tartása
  • A személygépjárművek javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése
  • Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás
  • Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat során
  • Árajánlatok készítése
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadása
  • A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú beállítottság
  • Terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: GYŐR

Partnereink