Nyugat Magyarországon az Autentik Csoport több, mint 25 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

Az Autentik Csoport átfogja a Mercedes-Benz, Volvo, KIA, Opel és Lada márkák forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 5 képviseletével több, mint 180 munkatársat foglalkoztat Győr-Moson-Sopron megyében és Tatabányán.

Feladatok:

  • Új gépjárművek, tartozékok és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése,
  • Személyes tárgyalások szervezése és bonyolítása,
  • Értékesítési lehetőségek maximalizálása,
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, napi szintű kapcsolattartás,
  • Ügyfelek felé történő tanácsadás.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség,
  • Ügyfél orientált gondolkodás, magas fokú együttműködési készség.
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (magas alapfizetés + bónusz)
  • Képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű modern munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE: SOPRON

Partnereink