Nyugat Magyarországon az Autentik Csoport több, mint 25 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

Az Autentik Csoport átfogja a Mercedes-Benz, Volvo, KIA, Opel és Lada márkák forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 5 képviseletével több, mint 180 munkatársat foglalkoztat Győr-Moson-Sopron megyében és Tatabányán.

FELADATOK:

  • Bemutatja az ügyfeleknek a különböző Mercedes-Benz modellek műszaki és termék tulajdonságait, felszereltségeit, felkelti érdeklődésüket ezek iránt, és megismerteti őket az újításokkal
  • Ellátja értékesítők munkájához és a területhez kapcsolódó adminisztratív tevékenységeket
  • Aktívan részt vesz a marketing és ügyfélkapcsolati rendezvényeken
  • Tesztvezetéseket végez
  •  Segít a gépkocsi szakszerű magas szintű átadásában

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség,
  • Ügyfél orientált gondolkodás, magas fokú együttműködési készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (magas alapfizetés + bónusz)
  • Képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű modern munkakörnyezet

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: SOPRON

Partnereink