Munkatársat keresünk az Autentik Csoport mosonmagyaróvári értékesítési csapatába,

Gépjármű értékesítő munkakörbe.

Csapatunk bővítéséhez olyan munkatársat keresünk, aki részese kíván lenni az autóipari változásoknak és elhivatottságával, kitartásával, és szakmai kompetenciái révén hozzá kíván járulni közös céljaink eléréséhez.

Feladatok:

  • Új - és használtautó értékesítése
  • Ügyféligények felmérése és megfelelő modellek, konstrukciók bemutatása
  • Értékesítési ajánlatok készítése és nyomon követése
  • Személyes tárgyalások szervezése és bonyolítása,
  • Hitelkalkuláció, hitelügyintézés
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, napi szintű kapcsolattartás
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Vevőelégedettség biztosítása szakszerű munkavégzés révén

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Értékesítői tapasztalat
  • Eredmény- és célorientált gondolkodás és határozott fellépés
  • Ügyfélcentrikusság, megoldás orientáltság
  • Kiváló kommunikáció és tárgyaló készség
  • Felelősségteljes, megbízható munkavégzés
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk
  • Versenyképes, teljesítmény alapú juttatási rendszert (alapbér + jutalék)
  • Céges gépjárművet, laptopot és mobiltelefont
  • Képzéseket, szakmai fejlődési lehetőséget
  • Dolgozói kedvezményeket
  • Fiatalos, családias munkahelyi légkört

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Mosonmagyaróvár

Amennyiben érdekli az álláslehetőség az alábbi űrlap kitöltésével és fényképes önéletrajzának csatolásával tud jelentkezni.

Partnereink