Nyugat Magyarországon az Autentik Csoport több, mint 25 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

Az Autentik Csoport átfogja a Mercedes-Benz, Volvo, KIA, Opel és Lada márkák forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 5 képviseletével több, mint 180 munkatársat foglalkoztat Győr-Moson-Sopron megyében és Tatabányán.

Feladatok:

  • Autóvillamossági szerelői- és diagnosztikai feladatok elvégzése
  • Autódiagnosztika, hibakiolvasás és hibakeresés
  • Gépjárművek javítása, karbantartása
  • Gépjárművek időszakos szervizelése, felülvizsgálata
  • Az elvégzett munka ellenőrzése, a munkalapon történő rögzítése
  • A munkaterület rendben tartása és az eszközök állagmegóvása, karbantartása

Elvárások:

  •  Autószerelői végzettség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • 8 órás, bejelentett munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE: SOPRON

Partnereink