Nyugat Magyarországon az Autentik Csoport több, mint 25 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén.

Az Autentik Csoport átfogja a Mercedes-Benz, Volvo, KIA, Opel és Lada márkák forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 5 képviseletével több, mint 180 munkatársat foglalkoztat Győr-Moson-Sopron megyében és Tatabányán.

Feladatok:

  • A gépjárművek fényezési munkáinak előkészítése és magas színvonalon történő kivitelezése
  • A fényezési és előkészítési előírásokban, technológiai utasításokban foglaltak betartása
  • Munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása

Elvárások:

  • Járműfényező végzettség
  • Jó kézügyesség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Felelősségvállalás, önállóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bejelentett bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás - cégautót biztosítunk

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Mosonmagyaróvár (Autentik Kft.)

Partnereink